HomeAktualności / Novapress 880 Uszczelka industry 4.0

Novapress 880 Uszczelka industry 4.0

Novapress 880

 

Jedyna uszczelka tego typu na rynku z uszczelnień technicznych. Wyjątkowa struktura matrycy zapewnia doskonałą relaksację naprężeń. Wyciek jest minimalizowany nawet w nierównych lub wyeksplatowanych śnianach kołnierza.

 

Liczne testy szczelności uszczelek z materiału włóknistego - wykazały, że w większości z nich napotykany wyciek został spowodowany za pośrednictwem nierównej powierzchni kołnierza. W rezultacie czego testowane uszczelnienia w warunkach laboratoryjnych nie ma przełożenia na rzeczywistość w, której warunki pracy są zupełnie inne. W zasadzie wyższe poziomy wycieku są rejestrowane w szczególności w przypadkach kołnierzy które nie są już nowe, które wykazują standardowe oznaki eksploatacji lub uszkodzenia. Ograniczenia nacisku powierzchniowego które są podyktowane konstrukcją śruby kołnierzowej, zastosowana kombinacja utrudnia spełnienie wymagań prawnych. Kryteria uszczelniania w zastosowaniach praktycznych to wyzwanie dlateog Novapress 880 może zostać zastosowane wszędzie tam gdzie warunki pracy są bardzo trudne.

 

 

 

 

Nowa technologia, nowy materiał uszczelki novapress® 880 ma trzykrotnie wyższą zdolność adaptacyjną w porównaniu do konwencjonalnych uszczelek z włókien. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie materiału uszczelki w niezawodnych konstrukcjach. 

 

Uszczelnienia z rodziny novapress 880 charakteryzują się minimalnym wyciekiem nawet w najcięższych warunkach pracy. Technologia zastosowana przy produkcji materiału jest krokiem w przyszłość zgonie z założeniami Industry 4.0

 

 

 

 

Strefa klienta
Zarejestruj się!
Newsletter
Wyszukaj...