HomeMarki

Marki

K.S.D. Polska jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Frenzelit.
 

Korzystamy z wiedzy i doświadczeń firmy o prawie 130-to letniej tradycji, a jej najlepsze praktyki staramy się przenosić na polski rynek.
Przekonani o wysokiej jakości wyrobów spod marki Frenzelit, proponujemy polskim odbiorcom ich pełną ofertę. Zachęcamy też do zapoznania się z profilem firmy, oraz pełnym asortymentem jej produkcji - www.frenzelit.com.
 
 
 
 
 
 
 
Firma Frenzelit powstała w 1881 roku z inicjatywy pana Guido Frenzel'a. 
Od tamtej pory sukcesywnie wprowadza na rynek kolejne grupy produktów – materiały uszczelniające, tkaniny techniczne, kompensatory, niezmiennie koncentrując się na ich prozdrowotnym i ekologicznym charakterze.
Owocem technologicznych poszukiwań, stało się rozpoczęcie w 1982 r. produkcji pierwszych uszczelek bezazbestowych. Od tego czasu rozwój technologiczny firmy nabrał jeszcze większej dynamiki. Proporcjonalnie do niej rozrastał się też zasięg terytorialny wyrobów Frenzelit.
Obecnie produkty tej marki dystrybuowane są w ponad 65 krajach - od Hiszpanii po Australię, a rozwój nowych technologii możliwy jest dzięki nowoczesnemu centrum technologicznemu oraz współpracy z naukowcami z całego świata.
Strefa klienta
Zarejestruj się!
Akualności
Rozwiązania technologiczne, napędzają przyszłość..
2019-01-08
              Wysokiej...
Newsletter
Wyszukaj...