HomeAktualności / Rozwiązania technologiczne, napędzają przyszłość..

Rozwiązania technologiczne, napędzają przyszłość.. 

 

 

 

 

 

 

Wysokiej jakości materiały uszczelniające są teraz również dostępne w cienkicj rolkach

 

 

Sprawdzone na rynku wysokotemperaturowe uszczelki z rodzin produktów novaphit i novamica, składają się z wysokiej jakości materiałów grafitowych i miki flogopitowej. Obie rodziny produktów zawierają teraz materiały w postaci cienkich rolek.

 

Grafit i odporność na utlenianie:

Uszczelka novaphit: Wykonana z wysokiej jakości czystego grafitu - wyjątkowo odpornego na utlenianie Specyficzny i kontrolowany dobór surowców gwarantuje, że tylko wysokiej jakości grafit jest wykorzystywany w procesie produkcyjnym. Ten surowiec zapewnia, że ​​novaphit jest bardzo odporny na utlenianie w całym zakresie temperatur stosowania. Uszczelka grafitowa spełnia w związku z tym surowe wymagania jakościowe DIN 28091-4, co pozwala na max. 4% utrata objętości na godzinę w temperaturze 670 ° C z utleniania. Wiele dostępnych na rynku uszczelek grafitowych jest znacznie bardziej podatnych na utlenianie.

 

Technologia:

Zastosowanie technologii XP dodatkowo minimalizuje utratę masy w identycznych warunkach nie więcej niż 3%. Jest to możliwe dzięki nieorganicznym nanocząsteczkom, które zapewniają zwartą, chemicznie obojętną i odporną na temperaturę ochronę oraz zwiększają właściwości utleniające materiału uszczelki.

W odróżnieniu od uszczelek grafitowych z wkładkami metalowymi o zmiennej lub płaskiej powierzchni, wkład ten szczególnie charakteryzuje się zoptymalizowanym rozkładem nacisków powierzchni dzięki inteligentnej geometrii płytki z trójwymiarową strukturą kratową. Zaletą jest tutaj to, że nacisk powierzchniowy jest zwiększany zarówno nad strukturą kratownicową, jak i we wnękach, dla uzyskania maksymalnej skuteczności uszczelniania.

Strefa klienta
Zarejestruj się!
Newsletter
Wyszukaj...