HomeAktualności / Novaflon uszczelnienie techniczne PTFE.

Novaflon uszczelnienie techniczne PTFE.Novaflon uszczelnienie PTFE to rodzina najnowszych produktów FRENZELIT stworzonych na bazie modyfikowanego, ekspandowanego PTFE (tj. teflonu) o wielokierunkowo zorientowanej strukturze włókien.

Temperatura aplikacji : 260°C.

Ciśnienie aplikacji: 250 bar

 

Jeszcze lepsza wersja teflonu

 

Jest to ulepszona wersja płyt z tradycyjnego PTFE, charakteryzująca się największą odpornością chemiczną spośród gamy produktów novaflon®. Produkty z rodziny novaflon ® uzyskały liczne atesty i spełniają lub nawet przekraczają wymagania najsurowszych europejskich norm w zakresie dopuszczalnych emisji. Produkty FRENZELIT z rodziny novaflon ® są predestynowane do zastosowań w przemyśle chemicznym, spożywczym oraz w branży farmaceutycznej.

 

Dlaczego Frenzelit Novaflon?

Mniej pracy instalacyjnej, krótszy czas postoju, bezkrytyczna obsługa, minimalizacja przecieku. Przede wszystkim minimalizacja wycieku w każdym stopniu. Od lat bezkonkurencyjny lider w skuteczności aplikacji. Materiał uszczelek teflonowych Novaflon jest odporny na większość związków chemicznych. Jego budowa pozwala na zastosowanie uszczelnienia w każdych warunkach ciśnienia pracy i temperatury do nawet do 260 °C. Atest BAM, TA-Luft, FDA, atest higieniczny. Novaflon 100

 

Strefa klienta
Zarejestruj się!
Newsletter
Wyszukaj...